Zobrazení dnes: 18633
Zobrazení včera: 18297
Zobrazení 2024: 5359284
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 4008850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78967974

Základní školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


CK Enthusia

   
Firma : CK Enthusia
Ulice : Labské nábřeží 1716/33
Město : Děčín
Kraj : Ústecký
   
Kontaktní osoba : Petra Czastková
   
IČO : 88650332        DIČ : CZ8257082372
   
Telefon: 724006865    
 
     
Email : info@enthusia.cz  
Url : www.enthusia.cz/firmy-a-skupiny/  
     
Popis činnosti:  
   
  Organizujeme nezapomenutelné školní pobyty v Českosaském Švýcarsku. Vydejte se tak s námi s Vaší třídou objevit mnohá NEJ tohoto přeshraničního Národního parku České Švýcarsko. Máme pro Vás venkovní aktivity pro jednodenní školní výlety i pro vícedenní pobyty plné poučení a zábavy.

Proplujete na raftech a kanoích po Labi NEJhlubším evropským pískovcovým kaňonem až do německého Bad Schandau. Výlet tak spojíte i s návštěvou tohoto malebného saského lázeňského města. Cestu zpátky z raftů si vychutnáte ze sedla kola nebo z koloběžky na NEJpopulárnější Labské cyklostezce. Na té můžete sjet i z NEJvyšší stolové hory ČR děčínského Sněžníku. Můžete s našimi instruktory zdolat NEJrozsáhlejší Via Ferratu v Česku a připravíme Vám i procházku po nízkých lanech.

V Děčíně Vám historii tohoto NEJvětšího českého vnitrozemského přístavu a jeho zákoutí zábavně přiblíží naše týmová hra využívající chytré telefony, neochudíme Vás ani o a pořádný táborák.  Čekají Vás i pěší výlety na Pravčickou bránu, NEJvětší pískovcový oblouku Evropy spojený s plavbou v Soutěskách nebo návštěva skalního města Tiské stěny. S naším průvodcem si je okořeníte o zajímavý výklad přírodních a historických příběhů.
Naše programy tak kombinují aktivní pohyb v unikátním přírodním prostředí a poznávání historie a jedinečnosti tohoto nejsevernějšího výběžku Česka spojeného s i návštěvou německého příhraničí.

Máme vlastní velkou půjčovnu sportovních potřeb s desítkami lodí, kol, koloběžek atd. (www.cyklopujcovna.com) a provozujeme i vlastní ubytování v městském kempu v Děčíně (www.kempdecin.cz). Spolupracujeme však i s dalšími ubytovateli a máte tak na výběr z několika druhů ubytování vhodných pro školy. Vše tak máte z první ruky od speciality na skupinové aktivní pobyty v Českém Švýcarsku a vždy za ty nejatraktivnější ceny. A k tomu má každá 21. osoba program a pobyt včetně stravy kompletně ZDARMA.

Všechny naše programy jsou řádně zajištěny. Pro vybrané aktivity zajišťujeme pouze certifikované instruktory, vybavení, které používáme pochází jen od předních českých výrobců a splňuje tak všechny předepsané normy. Jako CK máme uzavřeno pojištění proti úpadku a také pojištění odpovědnosti. O každou skupinu se staráme s největší péčí. Naši zákazníci se díky tomu k nám vracejí.

 
   
 


 
   
 
FACEBOOK
FOTOGALERIE


 
 
   
Nabídka od CK Enthusia pro školy :  

ŠKOLNÍ VÝLET DO ČESKÉHO ŠVÝCARSKA SE SLEVOU 10 %

Plánujete školní výlet na květen či červen? Je nejvyšší čas rezervovat právě nyní. Máme pro Vás kompletní nabídku ubytování se stravováním v moderních bungalovech v Děčíně, bráně Českého Švýcarska a k tomu ucelenou nabídku aktivit a výletů pro Vaši třídu. Stačí si jen vybrat.

Pro školy poskytujeme speciální snížené ceny.

Abychom Vám ulehčili výběr a rozhodování připravili jsme slevovou akci na poslední volné termíny.

Zarezervujte si školní pobyt nejpozději do 08. 03. a získejte slevu 10 % ze snížených cen. Výhodněji už nepojedete. kód: "pro školy"

Bungalov

Vyberte si z naší nabídky aktivit a výletů

http://kempdecin.cz/program-pro-skoly-a-skupiny

Web : www.kempdecin.cz
Email : info@kempdecin.cz
Datum vložení : 24.02 22:15 - 2019

 

AKTIVNÍ ZÁŽITKOVÉ KURZY V NP ČESKÉ ŠVÝCARSKO

AKTIVNÍ ZÁŽITKOVÉ KURZY V NP ČESKÉ ŠVÝCARSKO


Vydejte se s námi s Vaší třídou objevit mnohá z NEJ Národního parku České Švýcarsko. Během pobytu v Děčíně zdoláte jedinou městskou Via Ferratu v Česku. Proplujete na raftech NEJkrásnějším kaňonem na Labi a jeho krásu si vychutnáte i během následného pikniku na břehu. Cestou zpátky si ho prohlédnete ještě jednou z jiné perspektivy, totiž ze sedla kola a okusíte si NEJoblíbenější česko-německou Labskou cyklostezku.NEJvětší český vnitrozemský přístav Děčín a jeho zákoutí Vám zábavně přiblíží týmová hra využívající i chytré telefony. Kromě toho si vyzkoušíte i pohyb a svojí obratnost na nízko natažených lanech a neochudíme Vás ani o noční hru a pořádný táborák.

Tři dny plné dechberoucích aktivit prožijete s naším kamarádským týmem v Kempu Děčín, který je situován tak, že všechny aktivity začínají přímo od jeho brány. Přitom neztrácíte nic z pobytu v přírodě a zároveň krásy a zázemí města, neboť je situován na břehu Labe pouze 5 minut chůze od jeho historického centra. To znamená i výbornou dopravní dostupnost, především vynikající vlakové spojení.

Program :

Den 1 - Příjezd a poznávací hry

Po příjezdu se seznámíte s naším týmem, který pro Vás bude mít připravenu zábavnou poznávací hru. "Foto rallye" je interaktivní hra v historickém centru města Děčína. Později odpoledne se budete bavit a zároveň učit něco o sobě a svých kamarádech při sérii dalších týmových her.

Den 2 - Na raftech Labským kaňonem a na kole zpět

Na raftech proplujete úchvatným labským kaňonem. Voda je klidná a celý Váš tým tak musí prokázat souhru. Náš průvodce Vám ukáže základy ovládání lodi, bezpečnosti na vodě a zároveň Vás i doprovodí. Po pikniku z raftů přesednete na kolo a zpátky se dopravíte opět za pomoci vlastních sil. Večerní posezení u táboráků s opékáním buřtů zpestří noční hra.

Den 3 - Via Ferrata a "nízká lana"

Tento den strávíte na skalách. Nemusíte mít vůbec strach. Jedná se o zajištěnou cestu, která je pro seznámení se zdoláváním skal ideálním učitelem. Navíc jste v rukou Vašich zkušených instruktorů, kteří Vás Via Ferratovým parkem provedou. K osvojení si pohybu po lanech je pro Vás připraveno přírodní lanové hřiště - "nízká lana", abyste neměli strach z výšek. Pro odvážné i nácvik slaňování. Po obědě se již musíme rozloučit a odjíždíte domů.

Ceny a termíny :

termíny : duben - červen a září - říjen 

od 20 osob 1 900,- Kč, každá 21. osoba zdarma,  pro doprovod espresso zdarma po celý pobyt

Cena zahrnuje:

2 x ubytování v Kempu Děčín v bungalovech s plnou penzí (3x denně), pitný režim

- možnost ubytování v obytných stanech s postelemi se slevou

3 x každodenní program s průvodcem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení, pojištění CK proti úpadku

Web : http://www.enthusia.cz/firmy-a-skupiny/aktivni-zazitkove-kurzy-v-np-ceske-svycarsko/
Email : info@enthusia.cz
Datum vložení : 27.01 23:27 - 2019

 

KEMP DĚČÍN ubytování a aktivity pro pobyty v Českém Švýcarsku

KEMP DĚČÍN ubytování a aktivity pro pobyty v Českém Švýcarsku

Pro pobyt v Českém Švýcarsku nabízíme ideální ubytování v Děčíně, který je výchozím bodem na ta nejkrásnější místa našeho nejmladšího národního parku.

Bungalovy s 5 lůžky a vlastní koupelnou

V našem kempu najdete několik oblíbených možností ubytování pro skupiny. Nové bungalovy jsou vybaveny 5 lůžky s lůžkovinami, povlečením a ručníky, vlastní koupelnou a ledničkou. Celková kapacita bungalovů je 40 lůžek.

Obytné stany

Pokud si chcete užít opravdové táboření a nemáte vlastní stany ani další vybavení využitjete naše plně zařízení obytné stany. Jedná se o velké rodinné stany se 4 plnohodnotnými lůžky, světlem, elektrickou přípojkou, kobercem a kempingovým nábytkem včetně stolku a židlí. Nemusíte vozit ani spacák, lůžkoviny Vám rádi poskytneme. Kapacita obytných stanů je 60 lůžek.

Samozřejmě můžete přijet i s vlastními stany, travnatého prostoru máme dost.

V kempu je sociální zařízení s teplou vodou v ceně ubytování, kuchyňka pro Vaše použití, velká jurta jako společenská místnost. Můžete si u nás udělat i táborák. Ohniště máme a dřevo zařídíme. A máme i WIFI. K dispozici je také náš bar s občerstvením a pro přípravu snídaní.

Využít můžete i naše stravování od snídaní až po plné penze a děláme i obědové balíčky pro výlety.

Rafty na Labi

Kemp se nachází v zeleném centru Děčína a do jeho historického středu je to z kempu 10  minut pěšky. Z vlakového nádraží se k nám dostanete za 7 minut pěšky a skupinám přivezeme z nádraží zavazadla zcela zdarma. Kemp je opravdu skvělým místem pro výlety do Českého Švýcarska a nabízíme i mnoho aktivit. Jelikož jsme na břehu řeky Labe, půjčujeme kanoe a rafty. Přímo před branou kempu je Labská cyklostezka a nepotřebujete si ani vozit vlastní kola, rádi Vám velmi kvalitní zapůjčíme anebo si můžete udělat výlet na koloběžkách. Půjčujeme také ferratové sety na oblíbenou via ferratu Pastýřská stěna. Více na stránkách naší půjčovny vybavení www.cyklopujcovna.com


V okolí je také aquapark, můžete si udělat výlet výletní lodí a navštívit nejoblíbenější místa v Českém Švýcarsku - Pravčickou bránu, Soutěsky a Tiské stěny. Máme v nabídce několik velmi atraktivních aktivit pro školní kolektivy. Prohlédnout si je můžete zde http://www.kempdecin.cz/program-pro-skoly-a-skupiny

Pro školní a mládežnické kolektivy máme speciální ceny. Každá 21. osoba má pobyt zcela ZDARMA.

Těšíme se na Vás v našem rodinném kempu.Web : www.kempdecin.cz
Email : recepce@kempdecin.cz
Datum vložení : 25.01 13:44 - 2019

 

Půjčovna lodí a kol pro školní pobyt v Českém Švýcarsku

Provozujeme v Děčíně půjčovnu lodí a kol a zároveň i vlastní kemp se speciální nabídkou pro školní a mládežnické kolektivy.
Jednodenní školní výlet či několikadenní pobyt se stravováním si tak s námi zařídíte naprosto jednoduše na jednom místě.
Kromě půjčovny a ubytování máme pro Vás připravené různé outdoorové aktivity pro poznání Českosaského Švýcarska. Plavby na kanoích a raftech, projížďky na kolech a koloběžkách, zdolávání via ferraty, nízké lanové překážky, pěší výlety a poznávací hry. Nabízíme i průvodce a instuktory.  Pro školy máme speciální ceny.

Rádi pro Vás připravíme standardní progam i nabídku na míru Vašim přáním.

CK Enthusia
Labské nábřeží 33
405 02 Děčín
724 006 865

půjčovna vybavení

kemp

Web : www.cyklopujcovna.com/skoly.html
Email : info@enthusia.cz
Datum vložení : 13.01 21:51 - 2019