Zobrazení dnes: 18120
Zobrazení včera: 18297
Zobrazení 2024: 5358771
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 4008850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78967803

Základní školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


HYLA GROUP s.r.o.

   
Firma : HYLA GROUP s.r.o.
Ulice : Jiřího nám. 5
Město : Poděbrady
Kraj : Středočeský
   
Kontaktní osoba : Jaroslav Richter
   
IČO : 29046327        DIČ : CZ29046327
   
Telefon: 800 100 053     Mobil: 602 349 169   
 
     
Email : hyla@hyla.cz  
Url : www.hyla.cz  
     
Popis činnosti:  
   
  Bezúdržbové, odolné vysavače a čističky vzduchu Hyla používá  několik desítek školek a škol již déle než 20 let. Pracují na principu voda – samočistící rotační separátor bez sáčků a filtrů a jsou doporučovány pro alergiky a astmatiky.  
   
 

Vedoucí pracovníci škol a školek profitují z těchto výhod vysavačů HYLA:

  • Minimální provozní náklady. HYLA má příkon pouze 850 watů, rotační separátor se nemusí čistit ani udržovat a vyměňuje se pouze voda v nádobě.

  • Má velký průtok vzduchu – 3 m 3 / min, takže můžete rychle vyčistit vzduchu před spaním dětí. Zároveň můžete případně aplikovat velkoprostorovou inhalaci meduňkou nebo levandulí pro rychlejší usnutí nebo HYLA desinfekcí či eukalyptem při chřipkách nebo rýmách. To vám může pomoci udržet naplněnost školky.

  • Při použití jako vysavač nevrací jemný prach zpět do místnosti, prakticky vše je zapráno do vody. Tím se sníží množství dráždivých látek ve vzduchu i v koberci , pomáhá tím v dýchání alergikům a astmatikům a snižuje pravděpodobnost záchvatu.

  •  V kombinaci s elektrickým klepačem výrazně urychluje a zkvalitňuje úklid.

  • Bohaté příslušenství, které umožňuje čištění dětských matrací vakuováním, praní koberců a čalounění, mytí oken aj.

  • 24 – hodinový servis na bezplatné lince 800 100 053

Využijte speciální časově omezenou nabídku na přístroj HYLA NST Basik, který v akci Zdraví do školek můžete pořídit za speciální cenu.

 
   
 

Proč vodní vysavač s rotačním separátorem ?

Kombinací rotačního separátoru a vody Hyla odstranila největší problém klasických vysavačů - skladování vysátých nečistot uvnitř přístroje a rozfukování produktů jejich rozkladu (plísně, mikroby, trus roztočů apod.) do čištěných místností.

 Postupným vývojem se HYLA vypracovala na v současnosti jediný vodní vysavač , který nepoužívá žádné filtry a přesto jeho účinnost přesahuje 99.97% při úklidu domácího prachu.  


 

Zkušenosti s HYLOU


V České republice má dobré zkušenosti s firmou i vodními vysavači HYLA více než dvanáct tisíc spokojených zákazníků. Jejich názory můžete najít v referencích a doporučeních. Díky jim jsme mohli dát dohromady řadu typů a rad, jak si HYLOU ulehčovat práci. Aktivní spolupráce zaměstnanců HYLY se zákazníky po zakoupení čističky vzduchu a prostoru HYLA je také zdrojem mnoha benefitů pro zákazníka a důležitých informací pro další vývoj přístroje, které předáváme do výroby.Podělte se s námi o svoje zkušenosti s HYLOU !


Jak využijete HYLU


Základní jednotka HYLY je multifunkční a již v základu ji můžete využít jako výkonnou čističku vzduchu,vysavač na hladké plochy a koberce a řadu nástavců na obrazovky, květiny a nábytek. Výběrem typu HYLY a příslušenství pak optimalizujete nejen svůj zdravý domov, ale i cenu sestavy. Vyzkoušejte si HYLU také !


 

Seznamte se s HYLOU


Zájemcům o seznámení s HYLOU se věnujeme individuálně. Každý si může vyzkoušet  čištění vzduchu, vysávání koberců nebo údržbu hladkých ploch u sebe doma. Při tom dostane kompletní informace včetně zkušeností našich zákazníků, kteří vysavač HYLA používají již dlouho. Na tomto základě si může utvořit vlastní názor a případně  využít akci k nejvýhodnějšímu nákupu vlastní HYLY. Odkazy 
 
   
Nabídka od HYLA GROUP s.r.o. pro školy :  

Dýchejte alespoň ve školce čistý vzduch , když venku dusí smog

Můžete mít ve školce čistý vzduch, když je venku smogová kalamita ? Ano ! Vzduch je nejvíce znečištěn dopravou a lokálními topeništi. Vzniklý smog je v podstatě velké

množství polétavých pevných nebo kapalných částeček menších než setina milimetru. Do vzduchu se uvolní přímo ze zdrojů nebo dodatečnou reakcí z  oxidů síry, dusíku a těkavých organických látek. Na tyto částice se mohou navázat ještě další jedovaté látky.


Pokud je bezvětří a sucho, jako například nyní za mrazu, tak vzrůstá koncentrace těchto jemných částic ve vzduchu. Protože jsou tak malinké,  vdechujete je hluboko do plic. Zde se vstřebávají do krve a jsou roznášeny po celém těle. Malé děti mají slabší imunitu a lehce podlehnout respiračním chorobám nebo se jim jako astmatikům a alergikům zhorší zdravotní stav.


Stav ovzduší je tak podobný situaci v uzavřeném prostoru, kde se často uklízí sáčkovým vysavačem s filtry nebo HEPA filtry. Vysavač sice zachytí velké částice, které normálně vykašleme nebo vysmrkáme, ale hlavně rozpráší do vzduchu velké množství mnohem nebezpečnějších malých částic. Na ty se naváží pozůstatky čistících prostředků, umělé vůně a k tomu se přidá venkovní smog při větrání. Vzniká nebezpečná směs, který způsobuje nárůst dýchacích potíží , alergií a astmatu.


Za této situace pomáhá čistička vzduchu Hyla. Čistí vzduch promytím vodou, tak je čištěn vzduch za normální situace venku. Stačí do nádoby nalít vodu, zmáčknout vypínač a už mizí dráždivé látky ze vzduchu rychlostí 3000 litrů za minutu. Nejmenší částice prachu namočí a rozpustí ve vodě rychle rotující samočistící separátor. Dokáže do ní zaprat oxidy uhlíku, síry a dusíku. Exhalace. Zbytky čistidel. Výkaly roztočů. Spory plísní.Vše, co vadí.


Potom dýcháte čistý, lehce ionizovaný a zvlhčený vzduch, který pomáhá nemocným ke zdraví a zdravým k dobré pohodě. Využijte speciální akci a získejte opravdu čistý vzduch !
Web : http://www.hyla.cz/cisticka-vzduchu
Email : hyla@hyla.cz
Datum vložení : 24.01 15:06 - 2017

 

Úklid rychle a rázně ?

"Hoří" vám vysavač jeden za  druhým ?

Musíte každý rok koupit jeden, dva , tři nové ?

Utratíte za sáčky a filtry každoročně hromadu peněz ?

Nadávají vaše uklízečky, že se s vysavači, které mají, nedá dělat ?

Zkuste Hylu !

V rámci akce "Zdraví do MŠ"mohou rozpočtové organizace (školy, školky, domovy důchodců, stacionáře) získat za velmi výhodných podmínek vodní vysavač HYLA NST pracující na principu voda – rotační samočistící separátor. 

   Jako jediný na trhu nepotřebuje žádný spotřební material a je dlouhodobě vyzkoušený. V současné době používá tento typ vice než 3.000 zákazníků.

   Záruční doba je 5 let a vztahuje se na vše kromě běžného opotřebení kartáčů.

   Sestavu si vybírá zákazník podle toho, co všechno chce uklízet a jakým způsobem. 

  • Můžete prát vzduch
  • Hloubkově čistit a klepat koberce

  • Prát podlahové krytiny na mokro

  • Vytírat a vysávat vodu

Zavolejte na bezplatnou linku 800 100 053 a domluvte si termín vyzkoušení Hyly !

Trvá to cca 30 minut a i pro vase uklízečky to bude nová a příjemná zkušenost.


Při pořízení dvou a vice kusů speciální bonus  
Web : www.hyla.cz
Email : hyla@hyla.cz
Datum vložení : 30.11 19:05 - 2014

 

Čištění koberců v mateřských školkách

   Prakticky v každé školce je značná část herny pokrytá kobercem. Děti na něm tráví dost času na to, aby pobyt a hry na tomto koberci ovlivnily jejich zdraví.  Je známo, že při pohybu na koberci se zvedá maximum prachu zhruba do  80 cm nad zemí . Shodou okolností je tedy maximální znečištění z nevhodně udržovaného koberce v dýchací výšce  většiny dětí, které si hrají většinou vsedě nebo v leže. Proto je hygiena koberce velmi důležitá z hlediska nemocnosti a případné naplněnosti školky.

 

  Co všechno v koberci může být ?

 

Podle praktických zkušeností především velké množství jemných šupinek kůže, vlasy a různé další biologické zbytky. Na nich parazituje množství mikroorganismů a plísní včetně malého množství obávaných roztočů. Z těchto látek jsou nejvýraznější alergeny trus roztočů, plísně a spory plísní. Ty mohou do koberce napadat i z postýlek a lůžkovin, protože většinou herny slouží i na spaní a odpočinek dětí. Zbytků plastelíny, barev a předmětů z výtvarné činnosti se většinou netřeba obávat, ty vadí pouze z estetického hlediska.

 

Co se  zdá být nevýhodou koberců, tedy zachycování prachu a nečistot, se při správné údržbě může stát největší výhodou. Podle referencí školek, které hrací plochy pravidelně vysávají a vyklepávají některým z elektrokartáčů v kombinaci s čističem vzduchu HYLA se nejenom radikálně snížilo množství prachu a alergenů v kobercích, ale i ve vzduchu.

 

 Není tedy nutné koberce často prát, protože po praní v nich často zůstávají zbytky čistících prostředků, které jemným plicím dětí také neprospívají. Ono časté praní neprospívá ani kobercům a výrazně zkracuje jejich životnost. Nasucho se z koberce dá vyčesat mnohem větší množství nečistot, není nutné zvát specializovanou firmu , protože běžné vysávání zvládne lehce i stávající personál a navíc můžete vysavačem HYLA udržovat i matrace a lůžkoviny dětských lůžek.

 

Kolik ušetříte pravidelným hloubkovým úklidem s HYLOU ?

 

Pro začátek: HYLA nepotřebuje žádný spotřební materiál jako sáčky nebo filtry. Je prakticky bezúdržbová, se zajištěným servisem značky, která v ČR působí již 20 let. Prodloužíte životnost koberců v herně a jen Vy víte, kolik stál. Váš personál zaškolíme  a pořádáme pro ně pravidelná školení, jak HYLU maximálně využívat, protože se jedná o multifunkční přístroj, se kterým se dá udělat spousta věcí od mytí oken až po čištění ucpaných odpadů.

Navíc získáváte body za spokojenost rodičů, kteří oceňují snahu vedení školky o čistotu a zdraví jejich dětí. Pokud máte ve školce  alergiky, což je dneska každé třetí dítě, omezíte možnost vzniku alergického nebo astmatického záchvatu.

 

Pro školky je připravena v rámci akce Zdraví do školek speciální nabídka – zavolejte na bezplatnou linku 800 100 053 a sjednejte si termín pro vyzkoušení HYLY! Informace se hodí a mohou Vám ušetřit dost peněz.

Web : www.hyla.cz/vodni-vysavac
Email : hyla@hyla.cz
Datum vložení : 19.11 11:29 - 2014

 

Vysavač, se kterým se lépe dýchá - HYLA

logo HYLA
Vysavače a čističe vzduchu HYLA pracují na principu voda - samočistící rotační separátor.

Při svém provozu tedy nepotřebují žádný spotřební materiál jako sáčky, filtry nebo HEPA filtry a přesto vzduch vycházející s přístroje je stejně čistý jako  po jeho pečlivém přefiltrování. Tím se sníží množství prachu a alergenů v hernách a místnostech pro děti, kterým se lépe dýchá a snižuje se riziko respiračního onemocnění.

Jedním ze způsobů využití přístroje HYLA je tedy rychlé a efektivní vyprání vzduchu, v případě výskytu rým nebo chřipek s přidáním přírodních desinfekcích jako eukalyptus nebo tea tree. Podle zkušeností ze školek je ideální nechat běžet HYLU během procházky před obědem. Pro rychlejší zklidnění dětí můžete přidat i meduňku nebo levanduli.

Pro hloubkové vysání prachu z koberce je v

Obrázek HYLA NST s selektrokartáčem
příslušenství vibrační elektrokartáč, který můžete použít i na vyklepání a vakuování matrací v dětských postýlkách. 

Samotná práce s HYLOU je jednoduší než s běžným vysavačem a Vaše uklízečky při nákupu podrobně proškolíme a postupně naučíme vše, co se dá s HYLOU dělat. V rámci pětileté záruky průběžně zdarma kontrolujeme stav HYLY a tak i když se pracovnice střídají, stále máte dobře uklizeno.

Protože donedávna byl tento typ přístrojů pro školky cenově těžko dostupný. Protože v tomto roce slavíme 20 - leté výročí HYLY v ČR, povedlo se nám pro školky v České republice v rámci akce Zdraví do školek dosáhnout spoluúčastí obchodní centrály HYLA International a výrobce přístrojů HYLA vynikající ceny. Tuto akci jen v uplynulých dvou měsících využilo více než 40 školek, některé si vzali i více než jeden přístroj.

Seznam referencí můžeme na vyžádání zaslat, jsou na něm i školky, které využívají ke své velké spokojenosti přístroje HYLA více než 15 let. Díky použitému systému voda - rotační separátor má HYLA stále stejný výkon a účinnost a proto dokážou sloužit velmi dlouho.

 Vyzkoušejte si , jak by i u Vás mohla HYLA pomáhat. Zavolejte na bezplatnou linku péče o zákazníky 800 100 053 a domluvte si termín. Akce je časově omezena. 

 

Web : www.hyla.cz
Email : hyla@hyla.cz
Datum vložení : 04.02 16:03 - 2014