Zobrazení 2020: 1140633

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma :
Ulice :
Město :
Telefon :

Batohy mají lehce přístupné kapsy se zipem, ty sportovnější mají pláštěnku.
Jsou ideální na výlety, tvarované ramenní popruhy a hlavně prsní pásy, dělají z těchto batůžků velice oblíbenou a nepostradatelnou věc pro malé výletníky a jejich rodiče.

Testovací knížky pro předškoláky

Nabízíme velký výběr pracovních sešitů a knížek pro předškoláky a malé školáky. Příprava na psaní, trénování paměti, počítání.

Kontaktní údaje:

eClovíček

E-mail: lida@eclovicek.cz

Www: www.eclovicek.cz

Web : www.eclovicek.cz/katalog.php?kategorie=10432
Datum vložení :

Dřevěná stavebnice Pony

Stavebnice umožňuje z několika základních konstrukčních prvků (trámec, tyčka, kolečko, kladka a kolíček) vytvořit širokou škálu herních objektů, vozíků, koloběžek, polomaket automobilů a mechanismů. Rozměry sestavovaného objektu lze přizpůsobit velikosti dítěte. Stavebnice je velmi vhodná i pro kolektiv dětí. Výrobce doporučuje při stavbě spolupráci rodičů nebo pedagoga s dětmi.

Vhodná pro děti od 4 let
Z této stavebnice postavíte např.: koloběžka, tříkolka, malý koník, vozík, jeřáb, větrný mlýn a další dle vlastní fantazie. Vozíky a koloběžky jsou tak velké, že se na nich mohou děti vozit!

Stavebnice řady PONY lze mezi sebou libovolně propojovat a vzájemně doplňovat. Liší se od sebe jen množstvím, délkou a velikosti jednotlivých dílů. Základní rozměry a spojovací systém stavebnic je neměnný.

Stavebnice je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, proto výrobce nedoporučuje stavebnici skladovat ve vlhkém prostředí. Stavebnice je ekologicky čistá. Lak použitý na povrchovou úpravu je zdravotně nezávadný. Výrobek splňuje všechny normy evropské atestace pro hračku. Stavebnice je vybavena jednoduchým nářadím - dřevěným kladívkem, vytloukací tyčkou, podrobným návodem, řadou inspiračních předloh a plánků.

Web : www.eclovicek.cz/detail.php?zbozi=235927
Datum vložení :

PF - 2017

Děkujeme Všem našim klentům za projevenou přízeň v roce 2016 a těšíme se na další spolupráci s Vámi všemi v roce 2017

Upozorňujeme všechny klienty, že od 22.12. 2016 - do 2.1.2017 nás můžete kontaktovat pouze na firemních e-mailech. Děkujeme za pochopení.

Datum : 21.12 09:14 - 2016