Zobrazení 2020: 626929

Základní školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Radan Sport s.r.o.

Nabízíme Vám sportovní dresy za akční ceny. Například sada 15 kompletů fotbalových dresů již od 5.990,- Kč vč. DPH.V naší nabídce rovněž naleznete široký sortiment doplňků pro týmové sport a mnohé další. Podrobnosti naleznete na www.e-sportshop.cz

Web : www.e-sportshop.cz
Email : obchod@mercoint.cz
Datum vložení : 24.03 12:27 - 2009

Novinka - bílé, papírové masky pro děti

V našem katalogu nově nabízíme bílé, papírové karnevalové masky pro děti (zajíček, pejsek, kočička, žabička, obličej), které si sami musejí omalovat.

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 20.03 08:45 - 2009

Akustické dekorativní absorbéry

Rádi bychom Vás oslovili s nabídkou akusticky pohltivých materiálů a výrobků, které pomohou zlepšit akustické prostředí učeben a dalších prostorů školy.

Web : www.sinfo.cz
Email : miroslav.hibs@sinfo.cz
Datum vložení : 28.01 16:11 - 2009

OHŘEV VODY NEBO NÁPOJŮ BW - 16

objem 16 litrů
příkon 1,5 kW
napětí 230V

Ohrev vody
změry 263mm průměr. 480mm výška

Web : www.gastro-star.cz/shop/akce/akce-ohrev-vody-nebo-napoju-bw-16-1668/1.html
Email : info@gastro-star.cz
Datum vložení : 20.01 11:08 - 2009

Novinky a Výprodej

Dobrý den,

Zdravím Vás v novém roce. :-)
Na našich stránkách nový výprodej www.zabawki.cz.
Rád bych upozornil na skvělé položky a Novinku Magické Souhvězdí ( u této položky prosím dodržujte určenou MO cenu)
nebo napište na náš e-mail info@zabawki.cz

Hezký den
Aleš Krůza - Zabawki

mob. 777201274

Web : http://www.zabawki.cz
Email : info@zabawki.cz
Datum vložení : 15.01 09:17 - 2009

Nabídka - Vitality Slezsko

Nejen Vaší školu jsme schopni vybavit sportovním zbožím, za výrazně nižší ceny.Neváhejte, kontaktujte nás a my Vám zpracujeme nabídku jen a jen pro Vás. A to je jen malá část naší nabídky. Jsme schopni pro Vás uspořádat kempy, tábory, apod. Navštivte naše stránky a uvidíte….. zastupujeme značky ( Gala, Adidas, Select, Yonex, Wilson, Head, ...)

voleyball (síte, míče, ..)
fotbal (míče, branky, kopačky, oblečení (rozlišovací vesty, …)
nohejbal (míče, sítě, kopačky,..)
florball (hokejky, míče, doplnky,…)
stolní tenis (stoly, pálky, míčky, nahrávací stroje)

více najdete na našich webových stránkách … http://vitalityslezsko.cz

Web : vitalityslezsko.cz
Email : info@vitalityslezsko.cz
Datum vložení : 05.08 08:51 - 2008

Ing.Radek Šimák-stavitelství

Firma Šimák - stavitelství nabízí: vybavení dětských hřišť, altány, pergoly, ploty, přístřešky, zahradní domky zajištění kompletní dokumentace dětských hřišť, včetně sadových úprav realizace dětských hřišť, montáže prvků, stavební práce, sadové úpravy projekce, výroba a montáž atypických prvků a vybavení dle požadavků investora, individuální řešení opravy a rekonstrukce dětských hřišť dle normy ČSN EN 1176, ČSN EN 1177, zajištění protokolu o bezpečnosti hřiště dle ČSN EN 1176, ČSN EN 1177 bezpečnostní povrchy z gumových kompozitů roční kontroly námi vybavených hřišť bezpečnost a kvalita, ověření a certifikace zkušebnou dle ČSN EN 1176, ČSN EN 1177

Web : www.simak-stavitelstvi.cz
Email : radek.simak@simak-stavitelstvi.cz
Datum vložení : 18.06 16:32 - 2008

Výhodné dárky pro děti na závěr školního roku

Nabízíme Vám možnost zvýhodněného nákupu dárků pro vaše děti a studenty ke konci školního roku a na prázdniny. Uvedete-li při objednávce heslo "sleva pro školy", odečteme vám z internetové ceny zboží 10%. Pozn.: sleva se nevztahuje na zvýhodněné balíčky a zboží ve výprodeji.

Web : www.agatinsvet.cz
Email : info@agatinsvet.cz
Datum vložení : 13.06 12:14 - 2008

Rozšířili jsme naší nabídku o dětské lehké sportovní batůžky zn. Salewa

Většina sortimentu skladem.
Batohy mají lehce přístupné kapsy se zipem, ty sportovnější mají pláštěnku.
Jsou ideální na výlety, tvarované ramenní popruhy a hlavně prsní pásy, dělají z těchto batůžků velice oblíbenou a nepostradatelnou věc pro malé výletníky a jejich rodiče.
lida@eclovicek.cz, tel.: 774 467 476

Web : www.eclovicek.cz