Zobrazení dnes: 2074
Zobrazení 2020: 626585

Základní školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

REAL servis spol. s r.o.

POZOR – AKCE

Platí od 1.5.2010 – 16.5.2010

Pokud nakoupíte kancelářské nebo školní potřeby minimálně nad 500 Kč (bez DPH), obdržíte od nás dárek ve formě kosmetického balíčku.

Těšíme se na Vaše objednávky:

bromova@real-servis.cz

cizkova@real-servis.cz

tel. 381 253 181

Email : balikova@real-servis.cz
Datum vložení : 29.04 11:35 - 2010

Šperkovnice

Dárková sada ŠPERKOVNICE se stala vítězem HRAČKY ROKU 2009 v kategorii,,Kreativní hrčka".

Pomocí této sady si můžeš vyrobit náramky, přívěšky a spoustu dalších módních šperků a doplňků. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku, trpělivost, tvořivost a dovednosti jako počítání, poznávání barev, třídění atd. Balení obsahuje 2.440 Hama Midi korálků, cca 60 Miss Hama

Datum vložení : 08.04 13:50 - 2010

Akční nbídka PC pro ŠKOLY

AKČNÍ NABÍDKA PC + MONITOR 19" LCD + TISKÁRNA + REPRODUKTORY

POUZE za 7.538 bez DPH (monitor, tiskárna, klávesnice a myš zdarma)

KOMPLETNÍ POČÍTAČOVÁ SESTAVA ZA SUPER CENU

Parametry produktu:

ProcesorIntel Celeron 2.53 GHz
Operační paměť2048 MB DDR
Pevný disk500 GB SATA 7200rpm 16 MB cache
Optické mechanikyDVD±RW - vypalovací mechanika s podporou disků RAM
Grafická kartaIntel 865G až 64 MB
LCD19" TFT WXGA, rozlišení 1440 x 900 - SAMSUNG 923NW
Síťové kartyLAN 10/100 bps
Zvuková kartaano integrovaná
Porty - přední strana2xUSB, 2xAudio
Porty - zadní strana4xUSB, 2xPS/2, VGA, LPT
Operační systémWindows XP Professional CZ
InformaceMAXIMÁLNÍ MYSLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 19" LCD monitor SAMSUNG, Multifunkční tiskárna EPSON, Klávesnice s myší GENIUS, Reproduktory GENIUS a také veškerá kabeláž

Pro další informace volejte na 777 299 893

Web : www.gigacomputer.cz
Email : skoly@gigacomputer.cz
Datum vložení : 02.04 14:48 - 2010

Sportovní vodácký klub CAPP

Pořádání  vodáckých zájezdů ,prázdninové vodácké putování,rafting p naších i zahraničních řekách.Dětské letní vodácké tábory,vodácké kurzy pro střední školy,školní výlety.Potápění, lyžování,jejich kombinace.Půjčovna lodí ,raftů a vodáckých potřeb.

Web : www.sport-klub.cz
Email : rafty@sport-klub.cz
Datum vložení : 23.03 18:35 - 2010

Školy v přírodě Orlické hory

Web : www.atlasreal.cz
Email : atlasreal@atlasreal.cz
Datum vložení : 19.03 19:53 - 2010

Jarní nabídka outdoorových aktivit pro školy

Za staré ceny více programů:

Výlet na raftech po Jizeře + navíc zdarma eko hra nebo lanovka 150 Kč/os

Výlet na kánoích po Jizeře + eko hra nebo lanovka 200 Kč/os.

Lezení na vysokých a nízkých lanových překážkách

( 4 lanovky) 200 Kč/o

Lezení a slaňování  250 Kč/os a další programy.

Více na našich stránkách

Web : www.outdoor-school.cz
Email : outdoorschool@seznam.cz
Datum vložení : 11.03 14:50 - 2010

Velikonoční perníčky

Velikonoční perníčky pro děti

Web : www.pernicky-vera.wbs.cz
Datum vložení : 17.02 17:55 - 2010

Dřevo,palubky a stavební řezivo

Dřevo palubky a stavební řezivo.

Dřevo, palubky, stavební řezivo

naše společnost dlouhodobě dodává svým klientům velmi kvalitní dřevo s využitím dřeva v interiérech, jako je krbové dřevo a palivové dřevo, obkladové dřevo, obkladové palubky, podlahové palubky, ale i stavební řezivo, krovy a deskový materiál. Každá objednávka dřeva ať v malém odběru dřeva či velkém odběru dřeva, je pro zákazníka připravena vždy v dohodnutém termínu a vysoké kvalitě dřeva. Snažíme svým stávajícím, ale i novým zákazníkům poskytnout přijatelnou cenu Naleznete zde: DŘEVO

Stavební řezivo

je nejpotřebnějším materiálem při stavbách, řezivo, krovy, betonářské bednění, dřevěné stropní konstrukce a ostatní řezivo naleznete zde:STAVEBNÍ ŘEZIVO

Palubky

rozdělení palubek a ceny palubek naleznete v sekci palubky zde: PALUBKY

Web : www.drevodiskont.cz
Email : drevodiskont@drevodiskont.cz
Datum vložení : 18.01 16:16 - 2010

CZIN.eu

Web : www.czien.eu
Email : info@czin.eu
Datum vložení : 18.01 16:09 - 2010

Nový výrobek - Člověče nezlob se ! JUNIOR

Vážené paní ředitelky, Vážení páni ředitelé,
ve spolupráci s mateřskými školkami jsme pro Vás připravili zcela nový výrobek. Jedná se o klasickou hru Člověče nezlob se!. Vaše děti ve školách si jí určitě zamilují, protože to budou právě ony, kdo bude chodit v poli a snažit se dostat první do domečku. Naše hra má trochu upravená pravidla, protože při testech s dětmi ve školce, jsme zjistili, že děti hra sice velice baví, ale nevydrží být chvíli v klidu. Upravili jsme pravidla tak, aby hra krásně plynula a děti nestihly dělat neplechu.
Udělejte dětem radost a nedělte jim pod stromeček tuto hru za zaváděcí cenu 2.500 Kč s DPH. Tato cena platí do konce tohoto roku.

Člověče nezlob se ! JUNIOR

Človeče nezlob se ! JUNIOR