základní školy

Seznam základních škol

Každý uživatel internetu zde nalezne seznam základních škol a informace o výuce, kontaktech a akcích jednotlivých škol.

Základní školy kraje

Portály pro školy byli pro uživatele internetu vytvořeny pro propojení škol a firem nabízející řadu produktů a služeb pro miminka, děti, mateřské, základní, střední a základní umělecké školy. Partnerské projekty základních škol naleznete zde:

Snadné vyhledávaní v seznamu základních škol - produktů a služeb pro ZŠ

Rádi bychom Vás oslovili a nabídli Vaší základní škole možnost prezentace a umístění informací o Vaší škole na portále Základních škol. Snahou tohoto portálu je zajistit dostupnost informací o daném školském zařízení rodičům, přátelům základních škol a ostatním uživatelům internetu. Dále pak přiblížit kvalitní produkty pro základní školy a výhodné služby od firem, které svojí nabídku zaměřují na školství.

Co všechno naleznete na stránkách základníškoly-zš.cz ?

 

Co nabízíme pro základní školy ?
Každý den firmy, které s námi spolupracují zadávají nové aktuální a akční nabídky pro základní školy, každý den zde naleznete produkty, které můžete vy jako základní školy nakoupit přes internet nebo telefonicky objednat. Pomocí vyhledávacího políčka “katalog firem”, můžete rychle vyhledat firmu, která nabízí požadované zboží či službu vaší základní škole ve vašem regionu.

Tvorba webových prezentací pro školské subjekty nás po tolika letech zkušeností řadí k snad jediným tvůrcům webových stránek v ČR, kteří mají tuto specializaci. V roce 2009 jsme vytvořili celou řadu nových www stránek pro základní školy a nejinak tomu bude i v roce 2010. Kontaktujte nás a získejte kvalitní webové stránky!

Informace nejen pro základní školy

 

Krátké shrnutí roku 2009

Když jsme se před již sedmi lety pustili s nadšením do tvorby našeho prvního portálu mateřských škol, nikdo z nás nedoufal, že se rodina našich portálů postupně rozroste a že budeme mít příležitost zúročit naše zkušenosti z této oblasti i na portále základních škol.

Co se povedlo na portále základních škol v uplynulém roce?
V roce 2009 se nám podařilo navázat spolupráci s celou řadou nových firem, které nabízejí produkty a služby základním školám, ale samozřejmě i školám středním a mateřským.

WWW stránky pro základní školy - Základní škola informuje

 

Aktuální informace o Vaší základní škole na internetu - snadno a rychle

Základní škola obdrží své přihlašovací jméno a heslo, přes které může měnit veškeré údaje ve své kartě, v základním popisu o své základní škole, ve fotogalerii i v možnosti neomezeného vkládání akcí, které v dané základní škole probíhají a o kterých chce Základní škola informovat širokou veřejnost. Vaše informace tak budou pro uživatele na internetu neustále dostupné a aktuální..

 

Spisová značka: C 18929 vedená u rejstříkového soudu v Hradci Králové