Zobrazení dnes: 11910
Zobrazení včera: 11276
Zobrazení 2020: 296257
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 5304928
Zobrazení celkem: 64302426

Základní školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


ÚsteckýLibereckýKrálovéhradeckýPardubickýOlomouckýMoravskoslezskýZlínskýJihomoravskýVysočinaJihočeský PlzeňskýKarlovarskýPrahaStředočeský

Základní školy - ZŠ sv. Voršily v Praze Praha 1

Základní škola - ZŠ sv. Voršily v Praze

Ulice: Ostrovní 9
Obec/město: Praha 1
Psč : 110 00
Kraj: Praha kraj
   
IČO: 45246751
Právní forma : Školská právnická osoba
   

Telefon, fax :

Telefon: 224931495
Fax: 224934646
 

 

www: http://www.volny.cz/zcs.ostrovni/
 

Celý název :

Základní škola sv. Voršily v Praze
 

Základní škola sv. Voršily v Praze nabízí křesťanský výchovný projekt, efektivní metody a formy vyučování, důvěryhodné, bezpečné a spolupracující školní prostředí. Škola je otevřená všem, kteří přijímají její výchovný program. Vyučuj podle Školního vzdělávacího programu  Společně. Pedagogové se zaměřují na utváření a rozvíjení kompetencí, které mají vytvořit  základ pro celoživotní učení žáka a pro jeho úspěšnou orientaci v každodenním praktickém životě. Uplatňují výchovné vzdělávací strategie směřující ke schopnosti se učit, k dovednosti řešení problémů, kompetenci komunikativní, sociální, personální a pracovní. Součástí výuky je náboženství a další duchovní a etické aktivity, jejichž prostřednictvím chce škola předávat  křesťanské životní hodnoty, utvářet hodnotovou orientaci žáků a vést je k prosociálnosti.

Od třetího ročníku se učí francouzština, němčina, angličtina, od šestého další z uvedených jazyků. Škola zajišťuje zahraniční pobyty ve Francii, Německu a příležitostně v Anglii. Je zapojena do mnohých vzdělávacích a charitativních projektů. Děti mají k dispozici plavecký bazén, dvě tělocvičny, počítačovou učebnu, odborné učebny, knihovnu, oratoř a přilehlé hřiště. Aktivity pro volný čas nabízí školní klub. Zajišťuje desítky zájmových útvarů v oblasti sportovní, hudební, výtvarné, dramatické, národopisné a vzdělávací. Děti mohou pracovat také pro školní časopis Ostrovník, ve školní knihovně, pro školní výtvarnou galerii, spolupracovat při duchovní formaci, v charitativní oblasti, při slavnostech školy a dalších akcích.

 

ZŠ má 18 tříd, kolem 500 žáků, pracují zde i dva speciální pedagogové, výchovná poradkyně, protidrogový koordinátor a školní kaplan.

 

Chcete-li být přesměrováni přímo na Vaše www stránky, nebo změnit či vymazat údaje o Vaší škole, zavolejte našim operátorům na tel: 469 620 064. nebo zašlete kontaktní e-mail na petreje@internettop.cz s údaji Vaší školy a s žádostí o úpravu či vymazání dat.
 
 

    

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.


Datum : 15.02 11:46 - 2018

Základní školy - Základní škola

Kroužky, keramika, tanec, hudba

Tento portál informuje o aktivitách základních škol, které poskytují základní vzdelání jenž rozhoduje o dalších krocích žáku základních škol...

Podrobný seznam škol základních s možností dohledání základní školy podle lokality kraje, mesta, obce, ale také Vám podrobnejí priblížit informace o vzdelávání detí, výukové programy škol, cinnosti a aktivity základní školy. Základní škola zde informuje o svých aktivitách.

Nahlédnete do našich odkazu a dozvíte se více o portálech:

* Pro školy * Školy - Škola * Materské školy * Základní školy * Strední školy * Základní umelecké školy * Volná místa ve školství * Miminka - Batolata * Databáze firem - Firemnet * Veci pro deti

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.
.