Zobrazení dnes: 1980

www: http://www.zsvachkova.eu

Základní škola, Praha 10, Vachkova 630

Naše škola „u obory“

Základní škola Vachkova je úplnou základní školou s 1. až 9. postupným ročníkem. Součástí školy je školní družina.

Do školy chodí především děti z Uhříněvsi. Od VI. třídy se zvyšuje počet dětí ze spádové oblasti: např.Kolovraty, Benice, Pitkovice, ale přichází k nám děti i z jiných části Prahy a z Říčan.

Celkový počet žáků se v posledních letech pomalu, ale jistě, stále zvyšuje. Jen pro srovnání: školní rok 2000/01 zahájilo 167 žáků , ale školní rok 2008/09 již 282 žáků.

Na výuku anglického jazyka je každá třída rozdělena na dvě skupiny, stejně tak i na výuku PC. Třídy s velkým počtem žáků jsou rozděleny i na výuku matematiky a českého jazyka.

Škola pracuje podle školního vzdělávacího programu: „Škola s tebou a pro tebe“.

Veškeré aktuální informace naleznete na www.zsvachkova.eu

Datum : 29.01 11:26 - 2020