Zobrazení 2019: 3537969

Fax: 315693140

www: http://www.zsmseno.cz

Základní škola Mšeno, okres Mělník

Informace o základní škole ve Mšeně.
- úvodní slovo
- fotogalerie z akcí školy
- kalendář akcí

Aktuálně z dění na škole

Školní webové stránky jsou denně doplňovány aktuálními informace, zpravodajstvím z proběhlých akcí apod.
- www.zsmseno.cz -
Přes školní stránky žáci a rodiče přistupují k průběžné klasifikaci v systému Bakaláři.
Rozbíhají se e-learningové kurzy na podporu výuky v prostředí Moodle - ZŠ Mšeno SMOODLA.

Region : Středočeský
Datum vložení : 19.11 08:26 - 2008