Doporučené firmy

Nainstalujte si flash player.

Penzion a restaurace Na Křižovatce

Firma : Penzion a restaurace Na Křižovatce
Ulice : Polevsko 190
Město : Polevsko
Kraj : Liberecký

Kontaktní osoba : Mgr. Jana Kalousová, MBA

IČO : 61534625        DIČ : CZ61534625

Telefon: 734 596 586     Mobil:739 366 366

Email : rezervace@penzionnakrizovatce.cz
Url : www.penzionnakrizovatce.cz

Popis činnosti:

Penzion Na Křižovatce se nachází v podhorské obci Polevsko, zasazené v kopcovitém terénu, uprostřed luk a lesů na úpatí Lužických hor v těsném sousedství Nového Boru. Turistické trasy vás dovedou do Kytlic, Nového Boru, Sloupu v Čechách či na Panskou skálu.

Obec Polevsko s bohatou sklářskou tradicí leží v údolí mezi Polevským a Medvědím vrchem. Krajině dominuje nedaleký kopec Klíč . Přímo v obci můžete obdivovat kostel Nejsvětější trojice umístěný na návrší či soubor patrových roubených domů.

V zimě na vás čeká lyžařský areál Polevsko ležící 550 m n. m. mezi Medvědím a Polevským vrchem s 400 m dlouhým vlekem, který vás dopraví na 450 m dlouhou turistickou sjezdovku a nebo 400 m dlouhou závodní trasu.

Běžkaře jistě potěší upravovaná síť běžeckých tratí.

Penzion s celkovou kapacitou 54 lůžek v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením je ideálním ubytováním pro školy v přírodě, sportovní a taneční soustředění, adaptační a lyžařské kurzy. Nabízíme i možnost rezervace tanečního sálu na plesy a firemní akce.

Součástí penzionu je nádherný taneční sál z roku 1931 s divadelním pódiem, restaurace v provensálském stylu.

V areálu penzionu budete mít k dispozici tenisové kurty, venkovní gril, dětské hřiště s prolézačkami a altán Sportovní skupiny mohou využívat fotbalové hřiště v obci Polevsko.

Parkování v areálu penzionu je zdarma.

Připojení k internetu pomocí Wi-Fi.
Přijeďte si aktivně odpočinout do nově zrekonstruovaného penzionu a nechat se okouzlit přírodou Lužických hor. Penzion je vhodný pro letní i zimní skupinové pobyty.

Využijte výhodnou cenovou nabídku pro skupiny a rezervujte si včas ubytování u nás.

Nabídka od Penzion a restaurace Na Křižovatce pro školy :

NABÍZÍME VOLNÉ TERMÍNY PRO LETNÍ POBYTY

Přijeďte s dětmi do nově zrekonstruovaného Penzionu a restaurace Na Křižovatce, který se nachází v podhorské obci Polevsko 3 km vzdálené od Nového Boru. Nabízíme ideální ubytování pro školy v přírodě, dětské tábory, adaptační a lyžařské kurzy. V penzionu budete mít k dispozici stylovou restauraci, taneční sál s divadelním pódiem, tenisové kurty, venkovní gril a trampolínu. Sportovní skupiny mohou využívat fotbalové a multifunkční hřiště v obci Polevsko. V okolí penzionu je překrásná příroda s jedním s nejčistším ovzduším v severních Čechách.

Využijte nabídku volných termínů za výhodné skupinové ceny!

Volné termíny v létě: 7. 7. - 12. 8. 2017

Ostatní volné termíny: 4.1. - 13.2., 17. - 28.2., 4. - 11. 3., 18. - 30. 3., 2. - 7. 4., 9. - 11. 4., 15. - 21. 4., 23. 4. - 7. 5., 13. - 15. 5., 19. - 22. 5., 26. - 29. 5., 2. - 5. 6., 9. - 12. 6., 16. - 19. 6., 23. 6. - 1. 7., 7. 7. - 12. 8., 27. 8. - 5. 9., 8. 9. -

Neváhejte a kontaktujte nás na:

Web : www.penzionnakrizovatce.cz
Email : rezervace@penzionnakrizovatce.cz