Doporučené firmy

Email : info@friesovyboudy.cz
Url : www.ministerska.cz

Popis činnosti:

Horská chata Ministerská se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš, na jihozápadním svahu Světlého vrchu nedaleko rozcestí na Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Luční boudu.

Chata nabízí ze své horské polohy velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí. Objekt leží přímo na sjezdovce mimo hlavní turistická centra a svou polohou poskytuje ideální podmínky školy v přírodě a lyžařské kurzy.

Chata Ministerská nabízí ubytování v turistické třídě v počtu 25 lůžek a společným sociálním zařízením. Součástí zařízení je kuchyně s jídelnou, která pokrývá kapacitu lůžek v objektu.

Školám poskytujeme ubytování včetně plné penze a pitného režimu, na každých 10 dětí ubytujeme jednu dospělou osobu pedagogického doprovodu zdarma.

Nabídka od Friesovy Boudy pro školy :

Friesovy boudy - chata Ministerská

Speciální nabídka pro školy v přírodě!!! V ceně pobytu 1h wellness zdarma pro celou skupinu na hotelu Friesovy boudy + 2 hodiny pro členy učitelského sboru a doprovodu.

Web : www.ministerska.cz
Email : info@friesovyboudy.cz