Doporučené firmy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


Nainstalujte si flash player.

Výtvarné potřeby - Pébéo

   
Firma : Výtvarné potřeby - Pébéo
Ulice : ulice Míru 1845, Kladno 4 27204
Město : Kladno 1
Kraj : Středočeský
   
Kontaktní osoba : Jaromír Huja
   
IČO : 67299831        DIČ : CZ7201090666
   
Telefon: 605 253 463     Mobil:605 253 463  
 
     
Email : j.huja@volny.cz  
Url : www.pebeohuja.cz  
     
Popis činnosti:  
   
  Výtvarné potřeby Pébéo - nabízíme široký sortiment jak hobby barev vhodných pro školy, školky a ostatní školská zařízení, tak i barev pro umělce a profesionály. Podstatnou část sortimentu tvoří barvy a doplňky renomované francouzské firmy Pébéo, která je pro svou kvalitu uznávána jako jedna z nejlepších firem v tomto odvětví.
 
   
  Pro amatéry, školy, školky a všechny ostatní zájemce o hobby tvorbu jsou samozřejmou součástí naší nabídky barvy na nejrůznější materiály ( barvy na hedvábí a textil, barvy na keramiku vypalovací i nevypalovací, barvy na sklo vypalovací i nevypalovací, univerzální barvy deco, barvy mramorovací, barvy na kameny, plasty, sádru, kov...atd). K barvám na hedvábí a textil nabízíme doplňkové produkty (hedvábné šátky, šály, kravaty, pouzdra, rámečky, metráž..atd.). Dále nabízíme vše na "ubrouskovou metodu", vše pro tvorbu mýdel, svíček a sádrových odlitků, modelovací hmoty samotvrdnoucí, keramické i vypalovací hmoty a další dekorační materiál jako např. (polystyrenové výlisky, barevné plsti, barevné papíry, nůžky, školní štětce a jiné doplňky.)
 
   
  Pro umělce a malíře nabízíme barvy akrylové, olejové, akvarelové,temperové a s tím spojené i veškeré doplňkové produkty (ředidla, šepsy, laky, štětce, plátna, klínové rámy, malířské stojany, umělecké bloky..atd)

 
 
   
Nabídka od Výtvarné potřeby - Pébéo pro školy :  

Akrylové barvy POP Art 700ml

Popis zboží

Pop Art Acrylic jsou vysoce vizkózní a kvalitní akrylové barvy. Praktické balení a vlastnosti barvy Pop Art umožňují malování na velkých plochách pomocí širokých štětců anebo „spalterů“. Také lze použít malířskou špachtli. Barvy Pop Art Acrylic zaujmou moderním designem obalu, pigmentací a trvanlivostí. Předností balení je transparentnost nádoby a praktická rukojeť na víčku. Barvy Pop Art nemají pastézní konzistenci, ale jsou již mírně ředěné. Lze použít na kartony, plátna, dřevo, kameny, sádru, neglazovanou keramiku, samotvrdnoucí hmoty...atd.

Výsledek obrázku pro Pop art 700ml pebeo


Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 20.10 21:35 - 2018